Kurs narciarski SKI SAFARI - 6 dni, 3 ośrodki narciarskie

17 godzin nauki jazdy na nartach + 6 godzin atrakcji i animacji

informacje Kurs podstawowy

Dla kogo: dzieci w wieku od 7 do 14 lat

Terminy styczeń 2017: 16-21, 23-28, 30.I-4.II

Terminy luty 2017: 6-11, 13-18, 20-25

Poziom: średni i zaawansowany (w programie 6 Odznak Misia Stramusia od odznaki zielonej)

Miejsce szkoleń: Zakopane - Nosal, Centrum Szkoleń Narciarskich + inne ośrodki narciarskie

Oferta dla rodziców: Kurs narciarski dla dorosłych - 3 dni, Kurs snowboardowy dla dorosłych - 3 dni

Szkolenie

Kurs Ski Safarii przeznaczony jest dla dzieci, które jeżdżą na nartach i ich poziom jest średni lub zaawansowany.

W programie przewidujemy szkolenie w trzech ośrodkach narciarskich, gdzie przeprowadzone zostaną szkolenia z jazdy terenowej, slalomy oraz inne ćwiczenia pozwalające na poprawę techniki.  W piątek wszyscy uczestnicy kursu na zajęciach dopołudniowych biorą udział w zdobywaniu - 6 odznak Misia Stramusia. Egzamin ten ma na celu ocenę umiejętności i przyporządkowanie do odpowiedniego poziomu zaawansowania. W każdy piątek w godzinach popołudniowych odbywa się kulig wraz z instruktorami a na koniec dnia planujemy wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku. W szóstym dniu odbywają się zawody o Puchar Ferii Zimowych 2016 w slalomie gigancie. Na zakończenie, których wręczamy  zwycięzcom puchary i medale. Dzieci klasyfikowane są według roku urodzenia.

ban pierwszywpolsce_650

Autorski program szkolenia dzieci

Nasza szkoła jako pierwsza w Polsce opracowała autorski system szkolenia dzieci w jeździe na nartach, rekomendowany przez SITN PZN. Został on stworzony na podstawie wieloletniego doświadczenia i wypływa z potrzeby przekazywania najmłodszym pasji do narciarstwa. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 4-14 lat, które zaczynają przygodę z narciarstwem oraz te, które chcą doskonalić swoje umiejętności.

Narciarski program dla najmłodszych składa się z 6 etapów:

etap 1_200etap 2_200etap 3_200etap 4_200etap 5_200etap 6_200

Kiedy młody adept narciarstwa przyswoi przypisane do poszczególnego etapu umiejętności i zda egzamin, otrzymuje specjalną odznakę Misia Stramusia oraz indeks, w którym odnotowywane będą jego postępy w nauce.

 

Program kursu

Ferie 2016

Poniedziałek Wtorek Środa
915-1000 Odbiór pakietu informacyjnego – dokończenie formalności. Odbiór plakietki z imieniem dziecka oraz kolorowej koszulki oznaczającej przynależność do danej grupy.
1000-1200 Spotkanie z instruktorami, podział na grupy szkoleniowe, rozgrzewka z Misiem Stramusiem. Szkolenie narciarskie
845 Spotkanie pod szkołą narciarską i wyjazd na stok - Jurgów – prosimy o punktualność.
930-1330 Szkolenie narciarskie (w tym czasie przerwa na gorący napój i drożdżówkę).
1400 Planowany powrót pod Nosal
845 Spotkanie z instruktorami pod Nosalem, wyjazd na stok Długa Polana - Nowy Targ.
930-1330 Szkolenie narciarskie – jazda po slalomie, szkolenie z jazdy technicznej (przerwa na gorący napój i drożdżówkę).
1400 Planowany powrót pod Nosal
1700-1745 Atrakcje i animacje poza narciarskie
Czwartek Piątek Sobota
930-1200 Kurs narciarski – NOSAL. Próbne przejazdy po torach narciarskich - zadania na odznaki Misia Stramusia, POMIAR PRĘDKOŚCI na łatwym torze.
1300-1400 Atrakcje i animacje pozanarciarskie z Misiem Stramusiem
930-1200 Zdobywanie 6 Odznak Misia Stramusia
1600 Wręczenie odznak, indeksów i upominków oraz dyplomów za udział w kursie narciarskim
1700 Kulig z pochodniami wraz z instruktorami
1745 Zakończenie kursu i egzaminu - 6 Odznak Misia Stramusia, ognisko z pieczeniem kiełbasek
930 Odbiór numerów startowych, rozgrzewka i oglądanie trasy slalomu z instruktorami
10001200 Rozgrzewka i oglądanie trasy slalomu z instruktorami. Zawody o Puchar Ferii zimowych SKI CROSS pod patronatem Misia Stramusia ( regulamin zawodów)
1315 Animacje muzyczno-taneczne z Misiem Stramusiem
1330 Zakończenie zawodów i wręczenie nagród

Atrakcje narciarskie...

Rozgrzewka z Misiem StramusiemRozgrzewka z Misiem Stramusiem

Każde szkolenie rozpoczynamy rozgrzewką, która pomoże uniknąć bolesnych kontuzji, poprawi koordynację i pewność poruszania się na nartach. Małym uczniom towarzyszyć będzie najwierniejszy kibic - maskotka Miś Stramuś, który podczas szkolenia nie tylko będzie mocno trzymać kciuki, ale także wprowadzi przyjazną atmosferę zabawy. 

Narciarski tor przeszkódNarciarski tor przeszkód

Prowadzimy profesjonalne, efektywne i atrakcyjne szkolenia dzieci w formie zabawowej z wykorzystaniem przeszkód oraz slalomu. Podczas wykonywanych zadań dzieci nawzajem motywują się i wspierają się w dalszych ćwiczeniach.

Demon prędkościpomiar predkosci 150

Podczas czwartkowych zajęć przygotowaliśmy dla dzieci dodatkową atrakcję, jaką niewątpliwie jest pomiar prędkości na wytyczonym torze. Wszyscy uczestnicy kursu, niezależnie od wieku, mogą spróbować swoich sił w konkurencji zorganizowanej na specjalnie przygotowanym torze. Pomiar prędkości realizujemy za pomocą profesjonalnego sprzętu.

Zawody o Puchar Ferii Zimowych SKI CROSSZawody o Puchar Ferii

Na zakończenie kursu dzieci zmierzą się w pierwszych w swoim życiu prawdziwych zawodach o Puchar Ferii Zimowych. Przed zawodami instruktorzy organizują dla swoich grup trening, który ma na celu m. in. zapoznanie dzieci z trasą zjazdu.

6 Odznak Misia Stramusiaodznaki 150

Narciarski program dla najmłodszych przygotowany przez naszą szkołę składa się z 6 etapów. Kiedy maluch przyswoi przypisane do każdego etapu umiejętności i zda egzamin, otrzymuje specjalną odznakę Misia Stramusia. Egzamin prowadzony jest przez instruktorów szkoły STRAMA.

Ocena umiejętności ma na celu przyporządkowanie do odpowiedniego poziomu zaawansowania. Motywuje i zachęca młodych narciarzy do zdobywanie kolejnych etapów i podnoszenia swoich umiejętności, a co za tym idzie poprawę bezpieczeństwa na stokach oraz zaszczepianie zdrowego trybu życia.

Od przedszkola do instruktoraOd przedszkola do instruktora

Nasza szkoła jako pierwsza w Polsce opracowała autorski system szkolenia dzieci w jeździe na nartach, rekomandowany przez SITN PZN. Uczestnicy kursu po zdaniu egzaminu i osiągnięciu złotej odznaki upoważnieni zostają do uczestnictwa w pierwszym etapie kursu na instruktora narciarskiego pod warunkiem, że są w przedziale wiekowym 12-16 lat (kurs demonstratora)

...i pozanarciarskie

Miś Stramuś postanowił dla dzieci przygotować kilka niespodzianek w nadchodzącym sezonie. Nowością będą atrakcje pozanarciarskie, podczas których Miś Stramuś będzie zachęcał wszystkie dzieci do świetnej zabawy.

Atrakcje i animacjeAtrakcje i animacje

Odbywają się w każdy wtorek oraz czwartek przy naszej scenie obok ogródka zimowego. Podczas zajęć dzieci wraz z instruktorem oraz Misiem Stramusiem śpiewają oraz uczą się układu tanecznego do Stramusiowej piosenki a także tańczą ZUMBĘ, która zachęca także rodziców do aktywności na świeżym powietrzu.

Kulig z pochodniami zakończony ogniskiemkulig 150

Wszyscy uczestnicy kursów feryjnych spotykają się w piątek i wraz z instruktorami wybierają się na kulig z pochodniami, którego trasa biegnie wzdłuż malowniczych zakątków Zakopanego. Zimowy krajobraz, skrzący śnieg i blask pochodni na długo pozostaną w pamięci uczestników kursu.

Ogródek Misia StramusiaOgródek Misia Stramusia

Dzieci uwielbiają aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, dlatego postanowiliśmy stworzyć dla nich zimowy plac zabaw. W Zimowym Ogródku Misia Stramusia maluchy bawią się na karuzelach pontonowych lub na elektrycznych bujakach. To miejsce gdzie dzieci mogą odpocząć po szkoleniu narciarskim, ale również wspaniała alternatywa dla najmłodszych pociech, które jeszcze nie rozpoczęły swojej przygody z nartami.

Dyplomy, medale i pucharydyplomy i medale 150

Wszystkie dzieci otrzymują dyplomy za udział i ukończenie kursu narciarskiego, certyfikaty oraz odznakę zdobytego poziomu jazdy technicznej, firmowe upominki, a zwycięzcy zawodów puchary i medale.

Narciarski indeks Misia Stramusiaindeks 150

Każde dziecko, które przystąpi do kursu feryjnego, otrzyma po piątkowym egzaminie z jazdy technicznej indeks Misia Stramusia, w którym odnotowywane będą jego postępy w szkoleniu narciarskim i informacje o zdanym egzaminie.

Wstęp do Aquaparku ZakopaneAquapark Zakopane

Każdy uczestnik naszych kursów dla dzieci otrzymuje bilet na godzinny pobyt w Aquaparku Zakopane.

Gadżety Misia Stramusiagadgety 150

Uśmiechnięty Miś Stramuś uwielbia dzieci i wspiera ich podczas pierwszych kroków na nartach. Po tygodniowym kursie dzieci nie mogą rozstać się z Misiem, dlatego Miś postanowił stworzyć swoją własną kolekcję zabawek, ubrań oraz drobnych gadżetów, aby dzieci mogły mieć Misia przez cały rok przy sobie. 

Ceny

 

Cena: 850 zł/ drugie dziecko: 808 zł/ trzecie dziecko: 765 zł

W przypadku rodzeństwa: drugie dziecko 5% rabatu, przy trzecim dziecku 10%

Cena zawiera:

szkolenie wg programu

karnet na wyciąg w czasie szkolenia

transport na wybrane stoki

ciepły napój każdego dnia i drożdżówkę we wtorek i środę

pomiar prędkości na wytyczonym torze

udział w egzaminie i w zawodach

atrakcje i animacje wg programu

godzinny pobyt w Klubie Zabaw Misia Stramusia

odznakę, indeks i nagrody za udział w kursie

medal za udział w zawodach

puchary i nagrody dla zwycięzców zawodów

udział w losowaniu nagród dla dzieci i rodziców

kulig i ognisko z pieczeniem kiełbasek

Cena nie zawiera:

wypożyczenia sprzętu

 

Super oferta dla dzieci z kursów, z którą warto się zapoznać !

Wypożyczenie sprzętu na 6 dni "Bezpieczne dziecko" narty, buty, kijki, kask – 175 zł*

*Zniżki obowiązują tylko dzieci z kursu za okazaniem dowodu wpłaty

Obowiązkowe posiadanie kasku narciarskiego.
W przypadku złych warunków atmosferycznych (deszcz, bardzo silny wiatr itp.), uniemożliwiających przeprowadzenie kursu narciarskiego, zajęcia grupowe zostaną zamienione na lekcję indywidualną o wartości 75zł. Lekcja indywidualna do wykorzystania w umówionym czasie i terminie do końca sezonu 2016. Lekcja za nieprzeprowadzony kurs, nie podlega wymianie na gotówkę.
W razie wypadku, podstawą do zwrotu za niewykorzystany kurs lub opłacone wcześniej lekcje indywidualne, jest zaświadczenie lekarskie. Aby otrzymać zwrot, informację o zdarzeniu i anulację lekcji lub kursu należy przekazać osobiście lub telefonicznie do szkoły przed rozpoczęciem zajęć.
Prev Next

logo sitnPierwsi w Polsce

Nasz autorski program szkolenia dzieci jako pierwszy w Polsce otrzymał rekomendację SITN PZN

Profesjonalny pomiar czasu"Demon Prędkości"

W czwartki każde dziecko, niezależnie od wieku, może spróbować swoich sił w organizowanym na specjalnie wytyczonym torze pomiarze prędkości.


6 odznak Misia Stramusia6 odznak Misia Stramusia

Kiedy maluch przyswoi przypisane do każdego etapu umiejętności i zda egzamin otrzymuje odpowiednią odznakę Misia Stramusia. Egzamin prowadzony jest przez instruktorów szkoły STRAMA.

odznaki 150Dyplomy i medale

Wszystkie dzieci otrzymują dyplomy za udział i ukończenie kursu narciarskiego, certyfikaty, firmowe upominki, a zwycięzcy zawodów puchary i medale.

dzieci-na-nartach 100Autorski program szkolenia dzieci

Szkolenie małych dzieci to wielkie wyzwanie – nauka odbywa się przez zabawę i rywalizację, najlepiej w grupie rówieśników prezentujących podobne umiejętności.