Zakopiańskie Mikołajki z Misiem STRAMUSIEM - festyn rodzinny

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula zaprasza na Zakopiańskie Mikołajki, które odbędą się 6 grudnia w godzinach od 11.00 do 17.00 na Placu Niepodległości w Zakopanem.

Podczas festynu odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród, a Miś Stramuś poprowadzi gry i zabawy i będzie zachęcał dzieci do jazdy na nartach i snowboardzie.

Dla mieszkańców Podhala będzie to okazja do zapoznania się z bogatą ofertą szkoleń narciarskich i snowboardowych dla dzieci i dorosłych. Dzieci od 4 do 14 roku życia otrzymają voucher zniżkowy na wybrane kursy.

Nie zabraknie również  Świętego Mikołaja rozdającego prezenty, z którym każde dziecko będzie mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na okładkę specjalnego wydania gazety.

Wszystkich serdecznie zapraszamy

W programieZakopiańskie Mikołajki z Misiem Stramusiem