Wyniki Egzaminu Regionalnego z 25 II 2018, Długa Polana

 

NR Nazwisko i imię płeć t1 t2 t pkt. ewol. kątowa śmig skręt równol. NW opis / pokaz SUMA zal.
31 Muhsam Zuzanna k 36,15 DNS 36,15 8 6 6 7 7 26 tak
34 Banaszak Anna k DSQ DNS 0,00 10 6,5 7,5 7 8,5 29,5 tak
35 Chowaniec Aleksandra k 37,79 DNS 37,79 7 5 5,5 5   15,5 nie
37 Parnas Maja k 32,97 35,23 32,97 10 5,5 6 6,5 7,5 25,5 tak
38 Karnkowska Maria k 34,16 DNS 34,16 9 5,5 6,5 7,5 8,5 28 tak
39 Szyjka Olga k DSQ 35,15 35,15 8,5 6 7 7,5 7,5 28 tak
40 Rząsa Helena Antonina k 37,76 DNS 37,76 7 5 5,5 6,5   17 nie
42 Koszałka Anna k 34,43 DNS 34,43 9 6 6 6 8,5 26,5 tak
43 Masny Alicja Anna k 44,01 DSQ 44,01 3         0 nie
44 Worobiak Edyta k DSQ 40,76 40,76 5 5,5 5,5 5,5   16,5 nie
45 Rechul Weronika k 38,75 DNS 38,75 6 5 5 6   16 nie
46 Tatko Magdalena k DSQ 38,37 38,37 6,5 5,5 6 6,5 6 24 tak
47 Ignar Zuzanna k 34,22 DNS 34,22 9 5 5,5 6   16,5 nie
48 Gąsienica Natalia k 34,28 DNS 34,28 9 6 6 6 9 27 tak
49 Walas Weronika k 30,04 DNS 30,04 10 6,5 6,5 6,5 9 28,5 tak
50 Kurzydło Katarzyna k 32,19 DNS 32,19 10 6,5 6,5 8 6 27 tak
51 Cukier Paulina k 35,92 DNS 35,92 8 5 5 7   17 nie
52 Zdziarska Weronika k DSQ 40,99 40,99 5 6 5,5 5,5   17 nie
54 Pańszczyk Patrycja k DSQ 39,33 39,33 6 6 6 7,5 9 28,5 tak
55 Młynarczyk Aleksandra k 41,32 39,15 39,15 6 5,5 5,5 7 6,5 24,5 tak
61 Zieliński Stanisław  m DSQ 34,48 34,48 8 6,5 7 6,5 6,5 26,5 tak
62 Marta Mateusz  m 43,18 43,90 43,18 2         0 nie
63 Nasiłowski Jakub  m 38,77 36,40 36,40 6,5 6 7,5 7,5 7 28 tak
64 Tatar Szymon  m DSQ 40,80 40,80 3,5         0 nie
65 Pawlak Grzegorz  m 38,22 36,28 36,28 6,5 6,5 6,5 6 6,5 25,5 tak
66 Wojtas Łukasz  m 36,07 DNS 36,07 7 6 6 6 6 24 tak
67 Szambelan Paweł  m 34,79 DNS 34,79 7,5 6,5 7 6 9 28,5 tak
68 Litwin Michał  m 39,83 38,33 38,33 5 6 6 6 6 24 nie
69 Granacki Szymon  m 36,86 DNS 36,86 6 7,5 6 7 8 28,5 tak
70 Gąsienica Chmiel Michał  m DSQ 40,55 40,55 4         0 nie
71 Brączyk Dariusz  m 39,40 38,24 38,24 5,5 6 7 6,5 7,5 27 tak
72 Święch Maciej  m 37,98 37,11 37,11 6 6,5 6,5 6 6,5 25,5 tak
73 Chamik Marcin  m DSQ 42,53 42,53 2,5         0 nie
74 Górski Karol  m 41,45 40,44 40,44 4         0 nie
75 Szafran Paweł  m 45,69 42,97 42,97 2         0 nie
78 Lewandowski Marcin  m 36,65 DNS 36,65 6,5 6 6 7 7 26 tak
79 Tutaj Michał  m 35,19 DNS 35,19 7,5 4,5 5 6   15,5 nie
80 Derlatka Jan  m DSQ DSQ 0,00 0         0 nie
81 Kadłubowski Mateusz  m 39,52 38,56 38,56 5 5,5 5 6   16,5 nie
82 Pacewicz Mikołaj  m 36,60 DNS 36,60 6,5 5 6,5 6,5 6,5 24,5 tak
83 Matuszak Maksymilian  m 38,89 DSQ 38,89 5 7 6 7 6,5 26,5 tak
84 Sobczak Jakub  m 36,28 DNS 36,28 6,5 6,5 6 6,5 7,5 26,5 tak
85 Golonka Marcin  m 41,32 DSQ 41,32 3,5         0 nie
86 Wałęga Jakub  m 42,73 41,64 41,64 3         0 nie
87 Cichy Jan  m 36,93 DNS 36,93 6 5 6,5 5,5   17 nie