Mistrzostwa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej – Nosal 26 stycznia 2013

 

Mistrzostwa Polskiego Towarzystwa Chirurgii OnkologicznejW sobotę 26 stycznia pod Nosalem w słonecznej aurze i pogodnych nastrojach odbyły się  Mistrzostwa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Pierwsze miejsce wśród mężczyzn zajął Jakub Kenig - zwycięzca XIV Światowych Mistrzostw Lekarzy Polonijnych w Narciarstwie Alpejskim w Kurzras.

 

Czytaj więcej: Mistrzostwa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej

I Nosalowa Olimpiada Gwiazd – Nosal 4 marca 2012

 

nosalowa olimpiada_gwiazdW słoneczną niedziele 4 marca Szkoła Strama miała przyjemność gościć na stokach Nosala i organizować aktywny wypoczynek dla gwiazd – zaproszonych przez zlokalizowaną w zakopiańskim Hotelu Grand Nosalowy Dwór**** Klinikę La Perla.

W imprezie pod nazwą I Nosalowa Olimpiada Gwiazd wzięły udział mi.in. Katarzyna Skrzynecka z mężem Michałem Łopuckim, Małgorzata Potocka, Robert Moskwa, Aleksandra Nieśpielak z mężem Maciejem Kubiakiem, Sylwia Wysocka, a także Anna Mucha, która z zaangażowaniem kibicowała swoim koleżankom i kolegom w sportowych zmaganiach.

Czytaj więcej: I Nosalowa Olimpiada Gwiazd

I Mistrzostwa SN STRAMA & skionline.pl - poważny gigant i szybkie rakiety

TEKST: SKIONLINE.PL

Drugi weekend marca upłynął pod znakiem ostrej rywalizacji. Na zboczach Nosala w Zakopanem, przy pięknej słonecznej pogodzie, odbyła się pierwsza edycja zawodów organizowanych przez szkołę narciarską STRAMA i portal skionline.pl. Zmotywowani i zdeterminowani do walki zawodnicy ścigali się o cenne trofea i tytuły w dwóch konkurencjach: slalomie gigancie i biegu na rakietach śnieżnych.

Czytaj więcej: I Mistrzostwa & STRAMA SKI Online

 
 
 
 

Nasze realizacje

 

Organizacja zawodów

btn zawody_narciarskie_w_200btn biathlon_w_200Narciarski pomiar prędkościbtn wyscigi-rakiety_w_200