Kurs snowboardowy 15-19.I 2018

Centrum Szkoleń Narciarskich NOSAL
Telefon:
18 20 116 46, 18 20 114 41

Kurs snowboardowy 5 dni: dzieci 8-16 lat, poziom początkujący i średniozaawansowany, 10 godzin nauki jazdy na snowboardzie + 6 godzin atrakcji i animacji

FERYJNY KURS NA SNOWBOARDZIE PRZEZNACZONY JEST DLA DZIECI ORAZ MŁODZIEŻY.

Kurs snowboardowy prowadzony jest od poniedziałku do piątku po dwie godziny szkolenia dziennie. W pierwszym dniu instruktorzy ocenią stopień umiejętności uczestników i przydzielą ich do odpowiednich grup.

Dodatkowo aby uatrakcyjnić kurs zapraszamy we wtorki i w środy na zajęcia pozanarciarskie, podczas których animatorzy poprowadzą gry, zabawy oraz animacje na śniegu.

W piątek popołudniu odbędzie się uroczyste zakończenie kursu, kulig oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek.