Kurs Ski Safari 15-20.I 2018

Centrum Szkoleń Narciarskich NOSAL
Telefon:
18 20 116 46, 18 20 114 41

Kurs Ski Safari: 7-14 lat, poziom średni i zaawansowany, 4 ośrodki narciarskie + 19 godzin nauki jazdy na nartach + 5 godzin atrakcji i animacji

KURS SKI SAFARII PRZEZNACZONY JEST DLA DZIECI, KTÓRE JEŻDŻĄ NA NARTACH I ICH POZIOM JEST ŚREDNI LUB ZAAWANSOWANY.

W programie wyjazdy do 3 ośrodków narciarskich, gdzie przeprowadzone zostaną szkolenia z jazdy terenowej, slalomy oraz inne ćwiczenia pozwalające na poprawę techniki.

W piątek wszyscy uczestnicy kursu na zajęciach dopołudniowych biorą udział w zdobywaniu 6 odznak Misia Stramusia. Egzamin ten ma na celu ocenę umiejętności i przyporządkowanie do odpowiedniego poziomu zaawansowania.

W każdy piątek w godzinach popołudniowych odbywa się kulig wraz z instruktorami a na koniec dnia planujemy wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku.

W szóstym dniu odbywają się zawody o Puchar Ferii Zimowych 2018 w slalomie gigancie. Na zakończenie, których wręczamy zwycięzcom puchary i medale. Dzieci klasyfikowane są według roku urodzenia.