Kurs podstawowy POPOŁUDNIOWY 6 dni 15-20.I 2018

Centrum Szkoleń Narciarskich NOSAL
Telefon:
18 20 116 46, 18 20 114 41

Kurs podstawowy POPOŁUDNIOWY: 3*-14 lat, wszystkie poziomy, 13 godzin nauki jazdy na nartach + 6 godzin atrakcji i animacji

*Dla naszych najmłodszych uczniów (3-4 lata) przygotowaliśmy specjalny program kursu "Maluszki na nartach". Podczas dwóch pierwszych dni szkoleniowych dzieci będą zapoznawać się z nartami i śniegiem w możliwie przyjazny i bezstresowy sposób w specjalnie dla nich przygotowanym "ogródku narciarskim"

Kurs podstawowy polecany jest dla dzieci na każdym poziomie umiejętności. Pierwszego dnia dzieci przydzielane są do grup: początkującej, średniej lub zaawansowanej. Dzieci posiadające Odznaki Misia Stramusia przydzielane są do grup wg. kolorów odznak.

Zajęcia narciarskie odbywają się codziennie od poniedziałku do soboty wg. programu szczegółowego. Poza szkoleniem narciarskim na dzieci czeka wiele atrakcji m.in. animacje na śniegu, teatrzyk, kulig z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek, pomiar prędkości, zawody o puchar ferii.

Wszyscy uczestnicy kursu otrzymują dyplomy, odznaki, indeksy oraz medale za udział w zawodach. Na zwycięzców czekają liczne nagrody i puchary.