Kurs świąteczny 28-31.XII 2017

Centrum Szkoleń Narciarskich NOSAL
Telefon:
18 20 116 46, 18 20 114 41

Kurs świąteczny (4 dni): 3-14 lat, 9,5 godzin nauki jazdy na nartach + 2 godziny atrakcji i animacji

W okresie świąteczno - noworocznym zapraszamy na czterodniowy kurs narciarski, gdzie pod okiem instruktorów dzieci będą stawiać swoje pierwsze kroki lub też doskonalić swoje umiejętności na nartach.

Zdobyte umiejętności Państwa pociechy przedstawią na ostatnich zajęciach, podczas których uczestnicy przystąpią do zdobywania odznak Misia Stramusia.

Po egzaminie dzieci wystartują w zawodach w slalomie gigancie, po których nastąpi uroczyste zakończenie kursu i rozdanie dyplomów wraz z upominkami.